VIP Transfer

VIP 7/24 TRANSFER

VIP Transfer, havalimanından veya başka noktalardan VIP 724 Transfer hizmetleri, haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmetinize sunulmuştur. Zaman kısıtlaması olmadan dilediğiniz zaman ihtiyacınıza göre rezervasyon oluşturabilir, güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine VIP 7 gün 24 saat Transfer  hizmetleri ile trafik çilesi olmadan, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet anlayışıyla  faaliyetlerini sürdüren Nova VIP Transfer ile konforlu bir yoluculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Özel misafirlerinizi veya yakınlarınızı oluşturduğunuz rezervasyon bilgileri doğrultusunda, güler yüzlü ve prezantabl şoförler ile karşılar, emin ellerde olmalarına özen gösterilir. Saat farkı gözetmeksizin her zaman filolarda hazır bulunan araçlar ile misafirleriniz veya yakınlarınız için hizmet verilmektedir.

Günümüz şartlarında en büyük tasarruf artık zamandan yapılmaktadır. Sürekli bir yerlere yetişmek zorundayız. Öyle ki artık günlük saat dilimi neredeyse yetmemekte, bu da günü oldukça yoğun geçirmemize sebep olmaktadır. Yolculuğa başlamadan zaman sorununu herkes yaşmaktadır. Özellikle havalimanlarına yolculuk yaparken erken yola koyulmaya özen gösterilir. Yolcu için bir sürü senaryo hazırıdır artık. Trafik yoğunluğu veya trafiğin kilitlenmesi gibi durumlar yaşanabilir bu da daha uçuşun başlamadan bitmesini demektir.

VIP Transfer hizmetleri ile bütün bu olumsuz durumları aklınızdan çıkarın. Son derece güvenilir ve hızlı ulaşım ile uçuş saatinizden saatler önce havalimanında olmanıza gerek duymadan havalimanına dilediğiniz saat ulaşabilirsiniz. Zaman tasarrufu yaparak kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Ucuz Transfer Hizmetlerini Nerede Kullanabilirim?

VIP 724 TRANSFER hizmetleri lokasyon farkı gözetmeksizin her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından evinize veya başka bir noktaya uygun fiyatlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kişiler ya da grupların talebi doğrultusunda, günlük turlarda, haftalık veya aylık kiralamalarda kullanılabilir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak bekleme süresi minimumdur. Fiyatlandırma olarak; rezervasyon fiyatından başka bir ücret ödenmez. Sıcak ve nemli havalarda klimalı araçlar ile rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca firma müşteri politikalarına bağlı olarak araç ikramları, wife gibi hizmetler ile yolculuk boyunca sıkılmazsınız. Herhangi bir sorun yaşamınız halinde yedi-yirmi dört kesintisiz canlı destek alabilirsiniz. Araç şikâyetleriniz, tavsiyeleriniz veya önerileriniz ile firma büyüme ve geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Müşteri odaklı olmak VIP 724 Transfer hizmetlerinin temel noktasıdır

izmir havalimanı vip transfer

İzmir Havalimanı VIP Transfer

İzmir Havalimanı VIP Transfer, uluslararası bir havalimanı olması sebebiyle en yoğun havalimanları arasındadır. Havalimanı yolcuları özellikle indikten sonra veya havalimanına giderken ulaşım sorunu yaşamaktadır. Yoğun trafik veya vasıta bulma sorunları yolculuğu çekilmez hale getirmektedir.

Eğer hızlı ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız İzmir Havalimanı lüks transfer hizmetleri size beklediğinizden fazlasını sunacaktır. Trafik çilesi olmadan, sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlar.  Müşteri memnuniyeti öncelik olarak belirlenmiştir.

İzmir Lüks Transfer Hizmetini Kimler Kullanabilir?

İzmir Havalimanı VIP Transfer hizmetleri kendi içerisinde ekonomik paketleri ile her kullanıcıya hizmet vermeyi amaçlar. Bir noktadan bir noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımınızı sağlar. Tek yönlü veya geri dönüşlü olarak hizmet verir. Kendi belirleyeceğiniz süre zarfında kullanmanız için tahsis edilir. Kalabalık gruplar veya tek kişilik olarak kullanılabilir. Araçlar kişi sayısına göre rezerve edilmektedir.

Özel Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

İlk başta rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Rezervasyon için internet kanallarını kullanabilirsiniz. Eğer rezervasyon bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız önceden arayıp durumu bilgilendirmeniz gerekmektedir. Uçuş bilgileriniz nereden bineceğiniz veya nereye gideceğiniz gibi bilgileri aktarmanız gerekir. Daha sonra kişi sayınızı belirtip nasıl bir hizmet tercih ettiğinizi belirtmeniz gerekir. Bu işlemlerden sonra ödeme yöntemlerine geçebilirsiniz. Ödeme yöntemleri konusunda çoğu firma esnek davranmıştır. Piyasa şartları gereğince oluşan fiyatların dışına çıkılmaz. Ödemeler elden veya banka yoluyla gerçekleştirilebilir.

Çoğu firma internet alt yapısıyla hizmet vermektedir. Rezervasyon oluşturmadan önce siteleri gezebilir, filodaki araçları inceleyebilirsiniz. Burada kişi sayınıza veya ihtiyacınıza göre araç belirleyip araç için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Güzergâhları bu internet sitesinden  belirleyebilirsiniz.

İzmir Havalimanına yurt dışından gelen yolcu iseniz ücretsiz olarak karşılama hizmetleri sunulur. Şehirler arası yolculukta ek fiyat çıkartılabilir. Bu durum firmaların fiyat politikası ile belirlenmiş bir durumdur. Firmalar bu konuda farklı davranabilir.

Eğer İzmir’e turistik amaç ile geliyorsanız İzmir Havalimanı özel transfer hizmetleri ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Bütün bir tatil boyunca trafik çilesi çekmeden, direksiyon başına geçmeden tatilin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca araçların konforlu olması ve özel eğitim şoförler sayesinde yorgun hissetmezsiniz. Tüm il ve içlere hizmet sunan VIP Transfer ile tatilinizi dilediğiniz tatil beldesinde geçirebilirsiniz.

logo

Çeşme Havalimanı VIP Transfer

Çeşme Havalimanı VIP Transfer hizmetleri güvenli yolculuk yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş bir ulaşım hizmetidir. Zaman içerisinde oldukça genişleyen sektör içerisinde birçok firma mevcuttur. Neredeyse her yere hizmet sunabilen Çeşme kişiye özel lüks araçlar ile verilen transfer hizmetlerinden faydalanmak oldukça uygundur. Özellikle şehir dışından veya yurt dışından gelen yolcular, yolculuğun yorgunluğu ve havalimanında oluşan karmaşadan dolayı oldukça bitkin düşmektedirler. O yorgunluk ile ulaşım vasıtası aramak ve trafik çilesi çekmek tam bir eziyet haline gelmektedir. Çeşme Havalimanı’nda Nova Transfer hizmetleri ile bu sıkıntıların hiçbirini çekmeden gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilirsiniz. Hızlı ve konforlu yapısıyla yolculuğunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlar, şoförlü olarak hizmete sunulmaktadır. Bu bağlamda araç kiralama gibi düşünülmemelidir. Çeşme Havalimanı Transfer kullanıcıya özel hizmet sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken uçuş bilgilerinize göre rezervasyon oluşturmak olacaktır. Gerisini sizin için Nova Transfer yapacaktır. Zamandan tasarruf etmek ve konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız Çeşme Havalimanı VIP Transfer bakmadan karar vermeyin.

Çeşme VIP Transfer Hizmeti İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rezervasyon uçuş bilgilerine göre yapmaya dikkat edilmelidir. Doğru bilgi verilmez ise istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Kullanacağınız hizmetin kurumsal firmalar olmasına dikkat edin. Araç seçimi yaptıktan sonra şoförler ile ilgili bilgi almakta fayda var. Tecrübesi ve işe bakış açısı konforlu bir yolculuk için şarttır. Piyasa içinde fiyat araştırması yapmak lehinize olacaktır. Son olarak havalimanına indikten sonra temsilci ile irtibatı koparmamaya çalışın.

Çeşme Havalimanı VIP Transfer hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için araç markası konusunda dikkatli olmasını tavsiye ederiz. Aracın bakım kontrollerinin yapılmış olmasına öze gösterin. Eğer uzun dönemli araç hizmetinde faydalanacaksınız, aracın konforlu ve güvenli olduğu konusunda emin olun. Eğer olumsuz bir durum görürseniz veya şüphelenirseniz aracın değiştirilmesini talep edin.

Çeşme VIP Transfer Kullanım Alanları

Çeşme Havalimanı VIP Transfer hizmetleri genel olarak havalimanlarına hizmet vermektedir. Fakat kullanıcı talebine bağlı olarak özel gün ve gecelerde de tercih edilebilir. Sadece konu olarak değil güzergâh olarak da birçok noktaya hizmet sağlanmaktadır. Çeşme Havalimanı’ndan birçok noktaya ulaşım sağlanabilir. Burada siz sadece kişi sayınızı belirlemeniz gerekmektedir. Lüks segmentteki araçlar ile yolcu ve bagaj kapasitenize uygun olan araçlar tahsis edilir.

Alaçatı Havalimanı VIP Transfer

Eğer yorucu bir yolculuk geçirdiyseniz veya bulunduğunuz noktadan trafik çilesi çekmeden yolculuk yapmak istiyorsanız Alaçatı Havalimanı VIP Transfer yolculuğu tam size göre. Özel şoförlü araçları ile hızlı ve konforlu yolculuk yapabilir, güvenle yerinize ulaşabilirsiniz.

alaçatı vip transfer 724
Alaçatı VIP Transfer hizmetleri ile tatilinize değer katın. Trafik ve yol bilgisi gibi konuları biz sizin yerinize düşünüyoruz:)

Havalimanı ve birçok noktadan ulaşım sağlayabilen Alaçatı Havalimanı VIP Transfer ile zamandan tasarruf ederek, paranızın karşılığını tam olarak alabilirsiniz. Neredeyse her alandan müşteriye hitap eden kiralama tarifeleri ile özel transfer hizmetlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Alaçatı VIP Transfer Hizmetleri

Alaçatı Havalimanı VIP Transfer kullanmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Amaç; oluşabilecek yoğunlukları azaltarak müşteriye en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Uçuş bilgileriniz firma tarafından alınarak, siz daha havalimanına inmeden aracınız sizi bekliyor olacaktır. Araç arama veya bekleme gibi derdiniz olmayacaktır. Sizin için özel olarak görevlendirilen temsilciler tarafından irtibata geçilecek ve araca yönlendirileceksiniz. Sonrası size düşen yolculuğun keyfini çıkarmak olacaktır. Ayrıca bazı firmalar güvenlik hizmeti de sunmaktadır. Dilerseniz güvenlik hizmetlerinden de faydalanabilir, kendiniz emin ellerde hissedebilirsiniz.

Sadece Alaçatı Havalimanına değil, ters istikamete de hizmetler mevcuttur. Bulunduğunuz noktadan Lüks Transfer hizmetleri ile alınır, güvenle Alaçatı Havalimanına yolculuk yapabilirsiniz. Yine rezervasyon oluşturarak hizmetten faydalanabilirsiniz. Trafik çilesi olmadan, yorucu araçlar olmadan son derece lüx ve konforlu araçlar ile siz sadece yolculuğun keyfini çıkarmaya çalışın.

Alaçatı VIP Transfer Ücretleri

Her kullanıcıya hitap eden ekonomik paketleri ile güvenli ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunulmaktadır. Firmalar arasında fiyatlandırma politikalarında farklılık vardır. Kurumsal hiçbir firma rekabet şartlarını bozmaz ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden fiyatlandırma gerçekleştirir. Firmalar ödeme politikası olarak farklı davranabilir. Bazı firmalar ön ödeme şartı koşmuş olabilir. Tamamen firma temelli davranışlardır. Bu yüzden Alaçatı Havalimanı VIP Transfer kullanmadan önce size en uygun firmayı tercih etmek lehinize olacaktır. Araçlar kişi sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Tarifeler içerisinde, araç durumu, kişi sayısı gibi etmenleri gözden geçirmeden rezervasyon yapmamak gerekir. Araçlar talep edilmesi halinde dört kişilik, yedi kişilik veya kalabalık gruplar şeklinde hizmet vermektedir. Ödemeleri direk şoför aracılığıyla veya banka yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer misafirleriniz için kişiye veya gruplara özel transfer hizmeti kullanıyorsanız banka hesap numaraları ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası VIP Transfer

Kuşadası VIP Transfer; Aydın ili sınırları içerisinde bulunan fakat İzmir’e oldukça yakın bir tatil beldemizdir. Tarihinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, bu yüzden zengin bir tarihi dokuya sahiptir. Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi ve adından çokça söz ettiren Şirince gibi nadide mekânları görmek ve tarihi koklamak isteyenlerin akınına uğramaktadır. Kuşadası Transfer hizmetleri ile bu eşsiz güzellikleri deneyimleyebilir, hayatınızda güze anılar oluşturabilirsiniz. Kuşadası VIP Transfer hizmetleri ile turlara katılabilir ya da sadece ulaşım vasıtası olarak faydalanabilirsiniz.

Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi, İsa Bey Cami gibi her kültürden kalıntıları görebilirsiniz.

Kuşadası Görülmesi Gereken Yerler

Dünya genelinde en temiz plajlar için verilen mavi bayrak sistemi içinde yer alan Kuşadası plajları, yeşil doğasıyla Şirince Köyü ve birçok tarihi mekânları görebilirsiniz. Eğer tatil planı yaptıysanız Kuşadası VIP Transfer hizmetleri size bir tatilden fazlasını sunacaktır. Turlara katılabilir veya kendi dilediğiniz plana göre Kuşadası’nı keşfedebilirsiniz. Başlıca görülmesi gereken yerlerin başında plajlar gelmektedir. Mavi ve berrak suyu ile tatilcilerin vazgeçilmez uğrak yerleri arasındadır. Zengin tarihi mirası ile tarih meraklıları için âdete bir cennet niteliğindedir. Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi, İsa Bey Cami gibi her kültürden kalıntıları görebilirsiniz. Zamanınızı kaliteli ve verimli geçirmek istiyorsanız VIP Transfer hizmetleri ile bu güzide mekânları görebilir yolculuğunuzu konforlu bir hale getirebilirsiniz. Kuşadası Özel Transfer Turları ile uygun ücretler ödeyerek hem zamandan hem de paranızdan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sadece tur hizmetleri değil, talebiniz doğrultusunda özel günleriniz için VIP Transfer hizmetlerini kullanabilir özel anılar oluşturabilirsiniz.

Ulaşım hizmetleri günümüz şartları gereğince oldukça kolaylaşmıştır. Kullanıcıların memnuniyeti ve görüşü Kuşadası Transfer hizmetleri için oldukça önemlidir. Gerek tur sırasında, gerek ise ulaşım taşımacılığı sırasında mağduriyet yaşamamanıza özen gösterilmesi için eğitimli personeller aracılığıyla hizmet verilmektedir. Araçlar konfor ve kalite için özel olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Hem tatilin keyfini çıkarmak hem de konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız Kuşadası VIP Transfer hizmetlerine bakmadan karar vermemek gerekir.  Yolculuk sırasında tek yapmanız gereken, lüks ve konforlu araçların keyfini çıkarmak olacaktır. Kuşadası lüks transfer hizmetlerini kullanmak için planınızı yapın ve rezervasyonunuzu oluşturun. Gerisini sizin için Nova Luxury Transfer hizmetleri yapacaktır.

Bodrum Havalimanı VIP Transfer

Hepimiz yorucu ve sıkıcı uçak yolculuğundan sonra son derece kaliteli, hızlı, konforlu ve en önemlisi de güvenli transfer ile varmak istediğimiz yere gitmek isteriz. İşte bunu bizim yerimize düşünen bir sürü VIP transfer şirketi var.

bodrum vip transfer
Bodrum Havalimanı ile gideceğiniz belde, ilçe veya otelin arasındaki mesafeye göre fiyat bilgisi değişecektir. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek önceden fiyat bilgisi alınız.

VIP Bodrum transfer, VIP araçlar ile sizi havalimanından alıp istediğiniz yere götüren özel ulaşım hizmetidir. VIP transfer şirketlerinden birini seçerken dikkat etmemiz gerekenler var. Bu şirketlerin ortak noktası yolcuların memnuniyetini kazanmaktır. Bu kişiye veya gruba özel transfer ulaşım hizmetini yılın her günü, 7 gün 365 gün bulabilirsiniz. Son model araçlarla, güler yüzlü, deneyimli personellerle son derece kaliteli bir yolculuk yaparak uçak yolculuğunuzun yorgunluğunu bu VIP araçlarda atabilirsiniz. Bodrum’un birçok ilçe ve beldelerine bu şekilde özel ulaşım mevcut.

VIP transfer hizmeti veren birçok şirket mevcut. Hangi şirketle gideceğinizi araştırırken Ulaştırma Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın yetki verdiği yasal transfer şirketlerinden seçmelisiniz. Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum’un bazı ilçelerine veya beldelerine gitmek ticari taksiler ile son derece masraflı olabilir. VIP şehir içi transfer hizmeti ile çok daha ekonomik olup size zamandan tasarruf sağlar.

Özel transfer ulaşım şirketleri, piyasadaki son model araçları takip eder ve alırlar. Siz de onlarla yolculuk edersiniz. Aracın büyüklüğünü, kaç kişi olduğunuza göre siz seçersiniz. Şirket araştırmanızda araçların bakım ve onarımını düzenli yaptıran şirketleri bulmaya dikkat edin. Aracınızı seçerken kaç kişi olduğunuzu eksiksiz girmelisiniz, bebek ve çocukları da dahil ederek mevcut sayınızı belirtmelisiniz.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bodrum Havalimanı ile gideceğiniz belde, ilçe veya otelin arasındaki mesafeye göre fiyat bilgisi değişecektir. Önceden fiyat bilgisi konusunda anlaşınız. Seçtiğiniz aracın herhangi bir durumda gelmemesi söz konusu olduğunda bir başka araç gelecektir. Araç kişi sayısına göre özel bir sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Eğer yanınızda bisiklet, dalgıç aletleri, kayak araçları, sörf araçları, tekerlekli sandalye, bebek arabası gibi araçlar varsa bunu önceden anlaştığınız transfer şirketine bildiriniz. Bu VIP transfer ile alanında uzman ve eğitim alan, sertifikaları olan sürücüler ile yolculuk edersiniz. Bazı şirketler ulaşım esnasında araçları güvenlik açısından takip ederler.

Hizmeti aldıktan sonra, hizmeti aldığınız transfer şirketi hakkında yorum yazarak o şirketi daha sonra kullanılacak olan kişileri bilgilendirebilirsiniz.

Marmaris VIP Transfer

Marmaris eşsiz plajlarıyla ve yeşil doğasıyla insanların vazgeçilmez tatil mekânları arasında yerini almıştır. Zengin kültürel mirasıyla yerli ve yabancı ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ulaşımı oldukça kolaydır. Eğer Marmaris tatil bölgesini ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, uzun bir tatil planı oluşturmak ile başlayabilirsiniz.

Turlar sayesinde rehbere ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Nova Transfer hizmetleri ile turlara katılabilir veya kendi programınız dâhilinde özel şoförlü araçlar ile Marmaris’i tamamen keşfedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Marmaris VIP Transfer hizmetlerinden yerinizi ayırmaktır.

Lüx ve konforlu araçlar ile mükemmel bir yolculuk geçirebilirsiniz. Kendi güzergâhınızı kendiniz belirleyebilir, günlük, haftalık veya aylık kiralama tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Eğer sadece havalimanından varış noktanıza gitmek istiyorsanız, Marmaris 7/24 Transfer hizmetleri ile beklemeden havalimanından alınıp varış noktanıza konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris VIP Transfer Turları

Marmaris’e ulaşım havadan ve karadan sağlanabilir. Kendi aracınız olmasa bile ihtiyacınız doğrultusunda Marmaris VIP Transfer hizmetleriyle bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Konaklama için kamp kurabilir veya tur tarifeleri içinde otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz. VIP Transfer hizmetleri ile turlara çıkabilir veya kendi rotanızı oluşturabilirsiniz. Özellikle kalabalık gruplar için oluşturulan tur tarifelerinde faydalanabilirsiniz.

Nova VIP Transfer; özel eğitimli personelleri ile konforunuzdan ve rahatınızdan ödün vermemenizi amaçlar.

VIP Transfer turları ile Marmaris’in eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarmanızı amaçlamaktadır. Hava ve mevsim şartlarına bağlı olarak araç içi ikramlar değişmektedir. Özel eğitimli personelleri ile konforunuzdan ve rahatınızdan ödün vermemenizi amaçlar. Lüks Transfer turları süresince kullanıcı için her şey düşünülmüş olup; yeme, içme gibi ihtiyaçları için müşteriye uygun lokasyonlar belirlenmeye çalışılmıştır. Plan ve program dâhilinde vaktinizi verimli geçirebilir, Marmaris’in güzelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Marmaris VIP Transfer Ulaşım Hizmeti

Eğer kendi planınız dâhilinde hareket etmeyi amaçlıyorsanız sadece ulaşım hizmeti veren araçlar ile de hizmet verilmektedir. Tek kişilik veya grup taşımacılığı ile Özel Transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken Marmaris Özel Transfer hizmetlerinden rezervasyon oluşturmaktır.

Araçlar havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Uçuş bilgileriniz veya bineceğiniz nokta ile ilgili bilgiler temsilciler aracılığıyla alınacaktır. Bu bağlamda siz daha havalimanına inmeden veya noktanıza gelmeden özel şoförlü aracınız sizi bekliyor olacaktır. Eğer aracınızı bulamaz iseniz canlı destek hatlarından yardım alabilir görevli personel ile irtibata geçerek varış noktanıza güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş