Hakkımızda

Nova Taksi; şirketimiz Bodrum İzmir İstanbul Havalimanı Ulaşım konusunda her geçen gün kadrosunu güçlendirmektedir.

Faaliyet alanlarını yurt içi ve yurt dışında arttırarak devam ettirmektedir. Güvenli ve konforlu 7/24 transfer hizmetleri konusunda güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet veren şirketimiz müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hizmet sunmaktadır. Şirketimiz Bodrum ve İzmir Bölgesinden Milas Havalimanı Adnan Menderes Havalimani 7 /24 Transfer hizmetinde en güçlü firmalardan birisidir.


NOVA TRANSFER ŞİRKETİ HAKKINDA

Nova Transfer, Türkiye’nin önemli seyahat, turizm ve sanayi/finans merkezlerinden İstanbul, Bodrum ve İzmir bölgesinde havalimanı transfer hizmetleri vermek için 2013 yılında kurulmuştur. Bodrum Havalimanı Transfer ve İzmir Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. Bodrum ve İzmir de 12 ay her saat havalanına transfer hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin kuruluş amacı güvenli, konforlu ve üstün hizmet felsefesiyle, güler yüzlü hizmet sunmaktır. Şirketimiz konusunda uzman kadrosuyla Bodrum İzmir İstanbul ve çevresinde 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır.

Taksi ücret tarifesi 2020 yılı
Nova Taksi; İstanbul, Bodrum ve İzmir bölgesinde VIP havalimanı transfer hizmetleri vermek için 2013 yılında kurulmuştur.

VIP Transfer Filosu


Bodrum, İzmir, İstanbul Havaalanı Transfer hizmetlerimiz, özel tasarlanmış VIP, modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız; sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yerli ve yabancı misafirler ile şirketlerin veya bireylerin tüm havaalanı transfer hizmetlerini, kongre, özel günler transfer hizmetlerini,gerçekleştirmekteyiz. Gücümüzü transfer ve ulaşım hizmetleri konusundaki uzmanlığımızdan alıyoruz.

Uzman Şoför Kadrosu

Tüm sürücülerimiz, trafik kuralları ve güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, profesyonel sürüş teknikleri eğitimi, güvenli ve sürüş teknikleri, iş güvenliği, ilk yardım eğitimlerinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Misafirlerimize her daim üst düzeyde hizmet verebilmek için şirketimizde devamlı olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Her türlü transfer istekleri Transfer ve Operasyon Hizmetleri Departmanımız tarafından internet sayfamız veya telefon aracılığıyla alınmaktadır. 


Şirketimiz Bodrum, İzmir ve İstanbul Havalimanı Ulaşım konusunda her geçen gün kadrosunu güçlendirmektedir.

Nova Taksi | 7/24 VIP Transfer Hizmeti

Nova Taksi, faaliyet alanlarını şehir içi ve şehir dışında arttırarak devam ettirmektedir. Güvenli ve konforlu 7/24 transfer hizmetleri konusunda güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet veren şirketimiz müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hizmet sunmaktadır. Şirketimiz Bodrum ve İzmir Bölgesinden İstanbul Havalimanı 7 /24 Transfer hizmetinde en güçlü firmalardan birisidir.

Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş