Nova Korsan Taksi 2020

A Noktasından B Noktasına Gitmenin En Mantıklı Yolu

NOVA KORSAN TAKSİ

Nova Korsan Taksi, şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızı size en uygun hâle getirir, ödediğinizin karşılığını en iyi şekilde alacağınız ulaşım hizmetini sağlar. Nova Korsan Taksi, gezinizi ya da iş seyahatinizi, size özel ihtiyaç ve istekleri dikkate alarak tasarlar; ekonomik, güvenli ve keyifli bir ulaşım hizmeti sunmakla ilgilenir.

Korsan Taksi nedir?

Kulağa tuhaf gelse de ‘Korsan Taksi’ sözü günümüzde VIP Transfer Hizmeti için kullanılıyor. Profesyonel şoförlerin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttukları bu transfer ağlarını ve bunların arasından da Nova Korsan Taksi’yi neden tercih etmeniz gerektiğinin birden fazla sebebi var.

Neden Nova Korsan Taksi’yi tercih edeyim?

 • Çünkü neden fazla ödeyesiniz?

2015 yılında İstanbul’da başladığı ulaşım hizmetinin beşinci yılını tamamlayan Nova Korsan Taksi, hizmet kapsamını İstanbul’un tüm ilçelerinin yanı sıra; Çeşme, İzmir ve Bodrum, Muğla ilçeleri çevresi ile genişleterek hayatları kolaylaştırmaya devam ediyor. Ticari taksilere ödenen yüksek meblağlara karşılık cazip bir alternatif olarak her ay onlarca yolcunun güven ve memnuniyet içinde seyahat etmesine aracılık ediyor, karayolunda yolculuğu keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

 • Çünkü neden ‘standart’ olanla yetinesiniz?

(Üstelik daha fazla ödeyerek…)

Nova Korsan Taksi ile yaptığınız yolculuklar, size özel ihtiyaç ve istekleriniz  gözetilerek planlanır. Nova Korsan Taksi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı birincil ilkesi kabul eder. Yolculuğunuzun uzak mesafe ya da kısa mesafe için oluşu; bir veya birden fazla uğrak noktası bulunup bulunmadığı; gündüz saatlerinde ya da gecenin herhangi bir saatinde yapılacak olması, yolculuğunuzun kalitesinin düşmesine kesinlikle neden olmaz. Her durumda size eşlik eden, Nova Korsan Taksi’nin deneyimli şoförlerinin nazik tutumları ve güleryüzleridir.

 • Çünkü size özel ihtiyaçlarınız dikkate alınmalı.

Nova Korsan Taksi’nin usta sürücüleri, engelli ve yaşlı yolcuların yolculuklarını kolaylaştırmak için hazırlıklıdır. Nova Korsan Taksi ekibi çocuk güvenliğine dair büyük özen gösterir. Çocuk, engelli, hasta ya da yaşlılar için hizmet veren sürücüler, dikkat edecekleri konular hakkında bilgili, destek olacakları noktalar hakkında da deneyimlidir. Nova Korsan Taksi sürücüsü, talep ettiğinizde size olabilecek en yakın noktaya, kapınıza kadar gelebilir ve size kapınıza kadar eşlik edebilir. Bu, yolculuklarınızda yanınıza aldığınız valizlerin taşınmasında da size destek olunacağı anlamına gelir. Ayrıca Nova Korsan Taksi araçları, evcil hayvanlarla beraber seyahat etmeniz için de uygundur.

 • Çünkü aracınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Nova Korsan Taksi, bireysel ya da kalabalık yolculuklarınız için, seyahati kaç kişi yapacak olursa olsun, bütün yolcuların transferini en rahat şekilde sağlamak üzere farklı nitelikte araçlar tahsis ederek çalışır. Sıfır binek otomobiller, tercih ettiğiniz üst model araçlar ya da büyük aile ve iş gezileri için Mercedes Vito/Mercedes Trasporter modeli araçlar sağlamak Nova Korsan Taksi’nin hizmetlerindendir.

 • Çünkü yolculuğunuzun keyifli geçmesi önemlidir.

İş, eğlence ya da başka bir sebeple çıktığınız yolculuk deneyiminizin sorunsuz olmasının ötesinde, keyif içinde geçmesi ve sizde iyi bir his, hoş bir anı bırakması Nova Korsan Taksi ve tüm ekibi için kıymetlidir. Nova Korsan Taksi ekibi, Nova Korsan Taksi’nin araçlarından herhangi birine bindiğiniz anda, şahsi aracınızda gibi konfor içinde hissetmenizi önemser. Seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz ya da arzuladığınız ortamın sunulması için özen gösterilir. Havalandırma, sessizlik ya da müzik, rota gibi konularda yolcu tercihlerine göre hareket etmek Nova Korsan Taksi ve tüm ekibinin ortak ve kurumsal kararıdır. (Bunun yanı sıra, Nova Korsan Taksi sürücüleri, trafik yoğunluğuna takılmayı engellemek amacıyla size alternatif güzergahlar önerirler.) Ayrıca araçlarda bulunan dergi, gazeteler ile wi-fi bağlantılar, vaktinizin arzu ettiğiniz gibi geçmesine hizmet eder.

 • Çünkü yolculuğunuz her saatte olabilir.

Nova Korsan Taksi, telefon ve whatsapp kanalları aracılığıyla bir çağrı ya da mesaj uzağınızdadır. Yılın on iki ayı, haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet sağlar. Ulaşımın saatine, mesafesine bakmaksızın ekonomik ücretlendirme politikasını muhafaza ederek size eşlik eder. Nova Korsan Taksi hizmetleri ile ticari araçlara fazladan ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

 • Çünkü düzenli hizmet almanız gerekebilir.

Nova Korsan Taksi’nin hizmetleri arasında düzenli ulaşım sağlamak da bulunur. Rutin olarak gelip gideceğiniz lokasyonları ve öngördüğünüz yolculuk saatlerini Nova Korsan Taksi ekibiyle görüşerek, düzenli transferler için uygun fiyatlar alabilir, cüzdan dostu ve güvenli seyahatler yapabilirsiniz. Nova Korsan Taksi, ayrıca sizin için günlük, aylık ya da haftalık kiralık araçlar sağlayabilir.

 • Çünkü can güvenliği her şeyden önemlidir.

Nova Korsan Taksi’nin tüm ekibi, profesyonel ve deneyimli şoförlerden oluşur. Nova Korsan Taksi müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disiplininin yanında, geri bildirim ve şikayetleri özenle değerlendirir, gerektiği durumda aksiyon almaktan kaçınmayarak tüm ekibin yolcu taşırken aynı değerleri taşıdığından emin olur. Nova Korsan Taksi’nin usta sürücüleri, can güvenliğini riske atmazken, gidilecek noktaya en kısa zamanda, seri şekilde gidebilmesini sağlamak için dijital yöntemlerden ve ortak haberleşme ağlarından faydalanır. Hava koşullarını ne olursa olsun, seri ama güvenli şekilde seyahat edebilmek için Nova Korsan Taksi’nin usta sürücülerine güvenebilirsiniz.

 • Çünkü sağlık riske atılamaz.

Nova Korsan Taksi’nin tüm araçları, salgın koşulları da dikkate alınarak düzenli bakım altına alınır, düzenli olarak dezenfekte edilir, titizlikle temizlenir. Yolcu sağlığını en ufak bir riske maruz bırakmamak Nova Korsan Taksi’nin çalışma ilkelerindendir. Nova Korsan Taksi ile hijyenik koşullar içinde yolculuk edeceğinizden şüphe etmenize gerek kalmaz.

Nova Korsan Taksi’ye nasıl ulaşabilirim?

Nova Korsan Taksi’ye

 • TELEFON
 • WHATSAPP
 • UYGULAMA (APP)

aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey,

 1. alınacağınız lokasyon
 2. yolcu sayısı
 3. (varsa tercih ettiğiniz araç tipi)
 4. gideceğiniz nokta
 5. seyahatinizin zamanını

Nova Korsan Taksi ekibine bildirmek ve arkanıza yaslanıp yolculuğunuzun başlamasını beklemek. İletişime geçtiğiniz Nova Korsan Taksi müşteri temsilcisi, sizi bu görüşme esnasında fiyatlandırma konusunda bilgilendirecek ve sizin için en uygun araç ve şoför için rezervasyon yaparak gereken tüm ayarlamaları üstlenecek.

Nova Korsan Taksi Güncel Tarife 2020

Nova Korsan Taksi, İstanbul, İzmir ve Muğla illerinde hizmet vermektedir. Nova Korsan Taksi’nin makul fiyat tarifesi sizi bu üç ilde “keşke özel bir aracım olsaydı,” dedirtmez.

Nova Korsan Taksi Ödeme

Nova Korsan Taksi ile yolculuğunuz için ilk görüşmeyi yaptığınızda fiyat bilgisini alırsınız. Ödemenizi ise ulaşımınız sağlandıktan sonra nakit olarak Nova Korsan Taksi şoförüne yapmanız beklenir. Dilediğiniz durumda banka havalesi ile ödeme yapma seçeneği de sağlanır.

*Nova Korsan Taksi ile yolculuğunuz için yaptığınız ilk görüşmede size söylenen fiyat bilgisi, ulaşım esnasında veya sonrasında trafik durumuna göre değişiklik göstermez. Trafik yoğunluğu, hava koşulu ya da başka herhangi bir değişkenin durumuna bakılmaksızın, sizden sadece ilk görüşmede talep edilen ücret alınır.

Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş