İzmir Korsan Taksi

İzmir Korsan Taksi

İzmir Korsan Taksi, konforlu olduğu kadar ucuz seyahat etmek de her kesimden insanın elbette arzu ettiği bir şeydir. Kim durduk yere daha fazla ödemek ister ki! Günümüzde paranın değerinin daha iyi bir şekilde anlaşıldığını apaçık bir şekilde görüyoruz. O zaman İzmir korsan taksi hizmetinin standart ticari taksi uygulamalarından daha ekonomik yani daha cüzdan dostu olduğu da zaten hemen anlaşılıyor.

Taksimetre ücretlerinin neredeyse yarı fiyatına gitmek istediğiniz adrese hem hızlı hem son derece güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilecek ve böylece ekonomik açıdan tasarruf etmiş olacaksınız.

VIP Transfer
İzmir Korsan Taksi | Havalimanından siz değerli müşterilerimizi alarak konaklama yapacağınız otele kadar bırakmaktayız. Lütfen valizlerinizi şoförlerimizin taşımasına izin verin, tatilin keyfini ilk andan itibaren yaşamaya başlayın 🙂

Her Yere Tam Zamanında 7/24 Taksi!

Taksi hizmeti 7/24 gerçekleştirilerek daima müşteri memnuniyeti öncelikli gelir. Müşterimizin varmak istediği güzergaha en kısa süre içerisinde şehir trafiğinden etkilenmeden sür’atle ulaştırılması için yoğun çaba sarf edilir. Bunun için deneyimli sürücü kadrosuyla müşteri odaklı hizmet verilmektedir. Günün her saati mutlaka direksiyon başında birisi bulunmaktadır. Bu sayede her yere tam zamanında tam vaktinde çok kısa süre içerisinde anında erişim sağlama ayrıcalığı sizi beklemiş olacaktır.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz taksicilik hizmetinde müşteri odaklı çalışma anlayışı esas olacaktır. Müşterilerimizin her zaman beklentilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen yaklaşıma dayanarak dünden bugüne değin bütün beklentileri karşılayan ucuz taksicilik hizmeti gerçekleştirilir. Gece gündüz demeden haftanın 7 günü ve günün 24 saati boyunca uygun tarife ücretlendirmesi üzerinden ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

logo

VIP Ekonomik Şehir İçi & Şehirler Arası Ulaşım

VIP araçlarımızla izmir korsan taksi olarak ekonomik fiyatlarla gitmek istediğiniz yere hem hızlı hem de güvenli bir şekilde ulaştırma anlayışımız sürmektedir. Her zaman müşterimizin memnuniyetini elde etmek bakımından yer verdiğimiz taksicilik hizmetinden yola çıkarak size hak ettiğiniz gibi bir hizmet sunulmaktadır.

VIP ticari binek araçlarımız sınıfının en yeni üyesi olup deneyimli şoförlerimiz tarafından sürülmektedir. VIP taşımacılığın keyfini doyasıya çıkaracağınız ucuz taşımacılık imkanıyla her yere 7/24 seyahat imkanı sağlanmaktadır.

  • hastane
  • otel
  • havalimanı
  • tren garı
  • otogar
  • metro istasyonları
  • otobüs durakları
  • eğlence merkezleri
  • şehirler arası ulaşım
  • iş seyahatleri

ve daha pek çok seyahat seçenekleriniz açısından izmir korsan taksi hizmeti verilmektedir. Daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket edildiği için her zaman en uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeyen anlayış çerçevesinde hizmet verilmektedir.

Uzman Şoför Kadrosu ile İzmir Korsan Taksi Hizmetleri

Şoförün deneyimli olması güvenli ve de hızlı bir seyahat için elbette olmazsa olmaz koşulların başında gelmektedir. Sadece uygun fiyatla ulaşım gerçekleştirmek yetmez. Ayrıca kısa sürede varılmak istenen yere güvenilir bir şekilde erişmek de çok önemlidir. Şehir trafiğine hakim olarak gerçekten de uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermeye devam eden şoförlerimizle varmak istediğiniz güzergaha çok kısa süre zarfında erişim mümkün kılınmaktadır.

VIP otolarımızın içerisinde sizin için tüm olanaklar düşünülmüş durumda. Yol boyunca çay-kahve içebileceğiniz sınırsız servis, gazete&dergi, sınırsız internet uygulamasıyla gideceğiniz yere kadar kendi kotanızdan yemeden özgürce internetin keyfini doya doya çıkarmanız amaçlanmaktadır.

Gidilecek yere güvenilir olarak çok kısa sürede ulaşmak isteyenler için izmir korsan taksi ekibi tarafından son derece güvenilir, hızlı ulaşım amaçlanmaktadır. Bu özelliğinden hareket edilerek her yere güvenle tam zamanında ve tam vaktinde erişim avantajına yer verildiğini gerçekten dile getirmemiz gerekmektedir.

İzmir’e nostalji çok yakışıyor.

İş Seyahatleriniz İçin VIP Business Araçlar

İş seyahatleriniz için kalacağınız otel konaklaması ve saire yerlere ulaşım için VIP business araçlarla kısa sürede gideceğiniz yere erişim imkanı sağlanmaktadır. Çok kısa süre içerisinde varılmak istenen yere erişilerek böylece gerçekten de iş seyahati organizasyonları için en kısa sürede erişim sağlama avantajı elde edilecektir.

Android veya iOS mobil uygulamasını edinerek sadece tek bir dokunuşla size özel vip aracınızı hemen bulunduğunuz konuma çağırabilir ve gitmek istediğiniz yere kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Araçlarımız düzenli olarak dezenfektan maddelerle hijyenik hale getirildiği için kesinlikle içerisinde bulaşıcı hastalık riski bulunmamaktadır.

İş seyahati organizasyonları adına çok kısa süre zarfında gidilmek istenen her yere anında erişim sağlamayı düşünenler bakımından gerçekten de öne çıkan özellikleriyle izmir korsan taksi anlayışında hizmete yer verildiğini mutlaka belirtmemiz gerekmektedir. Otel, havaalanı, tren garı ya da otogar gibi toplu ulaşım istasyonlarına çok hızlı bir şekilde anında erişim sağlamak isteyenler bakımından en kısa süre zarfında ulaşım sağlanması hedeflenmektedir.

Hem Ucuz Hem Güvenli Hem VIP

Ucuz taksicilik uygulamasına tek bir dokunuşla siz de gitmek istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. VIP sürüş keyfi açısından gerçekten de öne çıkmaya devam etmesi anlayışı gerçekleştirerek her halükarda son derece ucuz ve de konforlu ulaşım açısından öne çıktığını dikkate almamız gerekmektedir.

Her yere güvenilir olanakta gerçekten de VIP kalitede seyahat etmek isteyenler bakımından izmir korsan taksi hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti yerine getiren sürücüleri ayrıca puanlayarak müşteri memnuniyeti kalitesinin standartlarını yükseltmek de sizin elinizde.

Gideceğiniz yere çok kısa süre içerisinde hem son derece ekonomik fiyatlarla hem de güvenli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız tam da size özel uygulamalardan birisi olarak gerçekten de en çok tercih edilen hizmetler arasında geldiğini dikkate almamız gerekmektedir.

VIP taşımacılık anlayışından kesin olarak taviz verilmeksizin her yere tam zamanında ve de çok hızlı bir şekilde 7/24 vip erişim sağlama olanağı bulunmaktadır. Şehir içi trafiğinden kesinlikle etkilenmeden gidilecek her yere gerçekten de kısa süre zarfında erişim sağlama ayrıcalığı sizi bekliyor olacaktır. Böylelikle varmak istediğiniz her yere anında erişim sağlama avantajından çok hızlı bir şekilde yararlanma olanağından sizlerin de yararlanması mümkün hale getirilmektedir.

İzmir Korsan Taksi 7/24 Hizmetinizde

Mobil web sitemizi kullanmak çok kolay! Uygulamayı indirdikten sonra sadece ama sadece tek bir dokunuşla taksiyi ayağınıza kadar çağırmanız mümkün olmaktadır. Bu sayede varmak istediğiniz her yere gerçekten de anında ulaşım sağlama imkanına yer verilmektedir.

Uygulamadan taksi marka ve modelini belirleyebilir ayrıca sürücünün performansını puanlayarak böylelikle müşteri memnuniyeti kalite standartlarını arttırmaya doğrudan doğruya katkıda bulunabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla gitmek istediğiniz her yere izmir korsan taksi sayesinde gerçekten de en hızlı 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetiyle güvenilir, ekonomik ve de daima yedi gün yirmi dört saat hizmet anlayışıyla ulaşım sağlamak mümkün.

Uygun fiyatla üstelik vip seyahat dururken neden daha fazlasını ödeyesiniz ki… Hemen uygulamayı indirerek siz de ucuz taksicilik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik seyahat etmek istediğiniz aracın marka ve modelini de siz belirleyebilir ve çok kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

D2 yetki belgeli vip araçlarla şehir içi transferi ekonomik ve ultra lüks gerçekleştirmek sizin elinizde.

Bu Yazıyı Sosyal Medya'da Paylaş