Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Mecidiyeköy Korsan Taksi

Mecidiyeköy Korsan Taksi

Şehir içi seyahatlerinizde hızlı ve güvenli bir yolculuk yapmak, sürprizlerle karşılaşmamak istiyorsanız Mecidiyeköy Korsan Taksi hizmetinizdedir. Konforlu araçları ve güler yüzlü hizmetleriyle 7/24 görev başındadır.

Taksiciliğin en büyük problemi olan istediğiniz yere giderken yolun uzatılarak fiyatın arttırılma çabasına son veriyoruz. Yolculuk başında belirlenen uygun fiyatlarla seyahatinizde mağdur duruma düşmenizin önüne geçiyor, size huzurlu bir seyahat yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, her noktada bulunan duraklarımızla sizleri istediğiniz yerden hızlı bir şekilde alıyor ve gitmek istediğiniz yere güvenle bırakıyoruz. Son model, klimalı ve konforlu araçlarımızla sizlere seyahatiniz boyunca rahat bir ortam sağlıyoruz. Güler yüzlü ve saygılı şoförlerimizle güvenli bir yolculuğun keyfini sürmenize yardımcı oluyoruz. Babacan şoförlerimize ailenizi ve çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan teslim edebilmenin huzurunu yaşatıyoruz.

Hedef Müşteri Memnuniyeti

Mecidiyeköy Korsan Taksi ilke olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Sizin seyahatleriniz sırasında rahat etmenizi ve huzur duymanızı sağlamak için gereken tüm tedbirler alınmış, yılların tecrübesi ile olası sorunlara profesyonel çözümler getirilmiştir. Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz işlerinde, uzun yıllar sokaklarda çalışmanın verdiği rahatlıkla, tecrübelenmiş ve sorunsuz seyahatler konusunda bilgilenmişlerdir. Sorunsuz ve güvenli bir seyahat yaşamak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Mecidiyeköy Korsan Taksi yılların tecrübesi şoförleri sayesinde saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hızlı ve güvenli seyahatleriyle, konforlu araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir.

Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Bağdat cadde korsan taksi 

Bağdat cadde korsan taksi

Bağdat cadde korsan taksi olarak en iyi hizmeti sunmak için bir çok lokasyonda hizmet vermekteyiz.

Farklı durak seçeneklerimiz ile en hızlı şekilde hizmetinizdeyiz.

İster Şehir içi yolculuk yapın ister şehir dışı, uygun Fiyata hızlı ve kaliteli Taksi hizmeti veriyoruz. Anadolu yakasından ve Avrupa yakasından  her yere rahat ulaşım sağlamaktayız. Size en yakın lokasyonumuzdan araç gönderimi yapıyoruz.

Bağdat cadde korsan taksi olarak gece ve gündüz aynı tarife uygulamaktayız. Ekonomik fiyatlarımız ve konforlu araçlarımızla siz Müşterilerimizin konforunu düşünüyor ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere bırakıyoruz.

Sarı taksilerden farklı olarak açılış ücretimiz yoktur. Fiyatlarımızı önceden söyleriz ve sizlerden fazla ücret alınmasının önüne geçer keyifle yolculuk yapmanızı sağlarız.

Sabiha Gökçen ve İstanbul havalimanlarına servisimiz vardır. Araçlarımızın bakımı yapılmış olup Klima ile konforlu yolculuk sunarız. Araçlarımız içerisinde Sigara içilmediği gibi rahatsız edici kokular barınmamaktadır, yolculuğunuz süresince sizi rahatsız edebilecek tüm ayrıntıları düşündük.

Siz ve aileniz için güvenlikli bir yolculuk sunuyoruz.

Bağdat cadde korsan taksi olarak tüm sürücülerimiz kibar ve saygılıdır. Sizi rahatsız etmez ve her daim güler yüzlüdür.

Kalitemizi devam ettirebilmek için siz değerli müşterilerimizden ricamız, şoförlerimizle özel olarak iletişime geçmemeniz. Lütfen taksi çağıracağınız zaman Bağdat cadde korsan taksi merkezimiz üzerinden bize ulaşmanız. Gerekli güveni ve hizmeti diğer iletişim kanallarından çağırdığınız araçlarda sağlayamamaktayız.

Anlayışınız için teşekkürler.

Amacımız Müşterilerimize en iyi, güvenli ve kaliteli hizmeti sunmak.

Tüm sorularınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Şişli Korsan Taksi

Şişli Korsan Taksi

Gündüz yoğun saatlerde ya da gecenin bir zamanında taksi bulmak hep zor olmuştur. Şansınıza denk getirseniz bile aldığınız hizmet sizi çoğu zaman memnun etmemiştir. Kaba şoförlerin mesafe ve fiyat tartışmalarına ortak olmak zorunda kalmışsınızdır. Şişli korsan taksi yaşanan mağduriyetlere son vererek sizi anlayan ve size göre davranan bir hizmet anlayışıyla kapınıza kadar geliyor. Her noktada bulunan durakları sayesinde ihtiyacınız olan her an 7/24 hizmet veriyor. Profesyonel takım çalışması sayesinde size en yakın duraktan araç yönlendirilmesi yapılabiliyor. Böylece size lazım olduğu anda araçlarımız hizmetlerinize sunulabiliyor.

Konforlu bir seyahat yapabilmenizi de düşünüyor ve son model araçlarla çalışmalarını yürütüyor. Klimalı ve konforlu araçlarımızı ise güler yüzlü, saygılı işinde tecrübeli, profesyonel çözümler üretebilen şoförlerimiz kullanıyor. Size sadece bizi aramak ve rahatınıza bakmak düşüyor.

Müşteri Memnuniyeti

Şişli korsan taksi huzurlu ve güvenli seyahat eden müşterinin memnun kalacağını biliyor ve bu hedefe ulaşabilmek için gayret sarf ediyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor, müşterinin gideceği yere hızla ulaşmasını sağlıyor. Uygun gidiş ücreti yolculuk başlamadan belirleniyor ve müşterinin aklını kurcalaması önleniyor. Fiyat artışı olmadan, yol boyunca tecrübeli şoförler sayesinde, trafik yoğunluğu en uygun güzergahlar seçilerek hızlı ulaşım sağlanıyor. Güler yüzlü ve saygılı hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti üst seviyelere çıkarılıyor ve yolculuğun rahat ve huzur içinde geçmesi sağlanıyor. 

Şişli korsan taksi tüm bu hizmetleri 7/24 siz değerli müşterilerin kullanımına sunuyor. İhtiyacınız olduğu zaman bir telefon kadar size yakın!