Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Ümraniye Korsan Taksi

Ümraniye Korsan Taksi

Ümraniye korsan taksi saygılı, güler yüzlü, güvenli, hızlı hizmet anlayışıyla kaliteli hizmetin tek adresi olarak çalışmaktadır. Son model, klimalı ve konforlu araçlarda, her zaman saygılı ve güler yüzlü özel şoförünüzle seyahat etmenin keyfine varabilmeniz için 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Konforlu, hızlı ve güvenli seyahatlerinizi, uygun ve önceden bildiğiniz fiyatlarla tamamlamak artık mümkün hale gelmektedir. Konforlu, güvenli ve uygun fiyatla seyahat olanağını sunmakta, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Her geçen gün artan tecrübemizle hizmetlerimiz geliştirilmekte daha iyi hizmet edebilmek için gayret sarf edilmektedir. Sürekli kendini yenilemekte ve daha iyi hizmet etmenin yollarını aramaktadır.

7/24 Hızlı ve Güvenli Hizmet

Ümraniye korsan taksi seyahatlerinizin hızlı, güvenli ve sürprizsiz olması için çalışmaktadır. Bir telefonla en yakın durağımızda bulunan uygun ve konforlu aracımızla hızla alınır ve istediğiniz yere güvenle götürülürsünüz. Yolu uzatarak fiyat arttırma çabası son bulmaktadır. Fiyat yolculuk başında belirlenmekte yol sonunda sürpriz fiyatlarla karşılaşılmamaktadır. Güler yüzlü ve saygılı bir hizmet anlayışıyla tüm şoförlerimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadırlar. Sizleri varacağınız yere hızlı ve güvenli bir şekilde götürebilmek için trafik yoğunluğunun düşük olduğu güzergahları tercih etmektedirler. Tüm şoförlerimiz yılların verdiği tecrübeyle hareket etmekte sorunlarınıza profesyonel çözümler getirerek hizmet vermektedirler.

Ümraniye korsan taksi her noktada bulunan duraklarımızla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizleri ilk yolculuğunuzda tanıyarak bir sonraki seyahatlerinizde daha fazla kolaylıklarla karşılaşmanızı sağlamaktadır. İlk seyahatinizden memnun ayrılmanız bir sonraki seyahatlerinizde de bizi tercih etmenizi sağlayacaktır.