Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Moda Korsan Taksi

Moda Korsan Taksi

Lüks model, klimalı ve konforlu araçlarla, uygun fiyata seyahat etmek herkesin hakkı olmalı. Moda korsan taksi müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek son model araçlarla sizleri istediğiniz yere hızlı ve güvenle ulaştırmaktadır. İndi bindi ücretlerinin olmadığı, fiyatın yolculuk başında belirlendiği, güler yüzlü ve saygılı şoförlerimizle güvenli seyahatlerin yaşandığı bir yolculuğa hazırlanın.

İstanbul’un birçok noktasında bulunan duraklarla 7 gün 24 saat hizmet sunulmaktadır. Seyahatlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde, istediğiniz ölçülerde gerçekleştirilmesi için çalışılmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı şoförlerimiz ile özel araç konforu siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Üstelik fiyat politikamız kalkış ve varış noktasına göre yolculuk başında bildirilmekte sürprizlere yer verilmemektedir. Böylece yolun uzatılarak fiyatın artışı söz konusu olmamaktadır. Nerede olursanız olun çözüm odaklı hizmet anlayışı benimsenmiştir. İstediğiniz yerden şoförlü özel aracınıza biner gibi alınır istediğiniz yere bırakılırsınız. Ailenizi ve en değerli varlığınız çocuklarınızı gönül rahatlığıyla babacan şoförlerimize emanet edebilirsiniz. Lüksün ve konforun adı bizimle değerlenir.

Sizi Tanıyan Bir Hizmet

Sizi tanıyan bir hizmet anlayışı sunulmaktadır. İlk seyahatinizde sizi tanıyan ve bir sonraki seferinizde kolaylıklarla karşılaşacağınız bir hizmetle karşılaşacaksınız. İhtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınız ve sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Moda korsan taksi hizmetleri müşterilerinin taksi ihtiyaçlarını konforlu bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır. 7/24 hızlı ve güvenli bir seyahat için bizi tercih edin.