Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Mecidiyeköy Korsan Taksi

Mecidiyeköy Korsan Taksi

Şehir içi seyahatlerinizde hızlı ve güvenli bir yolculuk yapmak, sürprizlerle karşılaşmamak istiyorsanız Mecidiyeköy Korsan Taksi hizmetinizdedir. Konforlu araçları ve güler yüzlü hizmetleriyle 7/24 görev başındadır.

Taksiciliğin en büyük problemi olan istediğiniz yere giderken yolun uzatılarak fiyatın arttırılma çabasına son veriyoruz. Yolculuk başında belirlenen uygun fiyatlarla seyahatinizde mağdur duruma düşmenizin önüne geçiyor, size huzurlu bir seyahat yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, her noktada bulunan duraklarımızla sizleri istediğiniz yerden hızlı bir şekilde alıyor ve gitmek istediğiniz yere güvenle bırakıyoruz. Son model, klimalı ve konforlu araçlarımızla sizlere seyahatiniz boyunca rahat bir ortam sağlıyoruz. Güler yüzlü ve saygılı şoförlerimizle güvenli bir yolculuğun keyfini sürmenize yardımcı oluyoruz. Babacan şoförlerimize ailenizi ve çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan teslim edebilmenin huzurunu yaşatıyoruz.

Hedef Müşteri Memnuniyeti

Mecidiyeköy Korsan Taksi ilke olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Sizin seyahatleriniz sırasında rahat etmenizi ve huzur duymanızı sağlamak için gereken tüm tedbirler alınmış, yılların tecrübesi ile olası sorunlara profesyonel çözümler getirilmiştir. Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz işlerinde, uzun yıllar sokaklarda çalışmanın verdiği rahatlıkla, tecrübelenmiş ve sorunsuz seyahatler konusunda bilgilenmişlerdir. Sorunsuz ve güvenli bir seyahat yaşamak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Mecidiyeköy Korsan Taksi yılların tecrübesi şoförleri sayesinde saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hızlı ve güvenli seyahatleriyle, konforlu araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir.