Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Mavi Taksi Korsan Taksi

Mavi Taksi Korsan Taksi

 

Günlük seyahat ihtiyaçlarınızı ideal bir yolculukla tamamlamak için Mavi Taksi korsan taksi 7/24 görevinin başında hazır beklemektedir. Hızlı, güvenli, konforlu ve sürprizsiz bir seyahat her taksiciden beklenen hizmetlerdir. Bu hizmetlerin karşılanamaması mağduriyetlere sebep olmakta, maddi ve manevi kayıpları beraberinde getirmektedir. Sizde eski model araçlarda, kaba hizmetlerle huzursuz yolculuklardan bıkmış durumdaysanız, kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğunu bilmelisiniz. 

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

 

Hedefimiz kaliteli lüks hizmeti uygun fiyata sizlere sunmayı başarmaktır. Bu amaçla taksicilik hizmetlerinden beklentilerinizi karşılamaya çalışmaktayız. Ve her geçen gün kendimizi yenileyerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmanın gayreti içindeyiz.

Mavi Taksi korsan taksi hizmet anlayışını yolculuğun başında siz telefonla aradığınız an başlatır. Size en yakın durak noktasından araç yönlendirilerek hızlı hizmet almanız sağlanır. Özel aracınız ve güler yüzlü şoförünüz kısa sürede hizmetinize sunulmaktadır. Yolu uzatarak fiyat arttırma çabasına son verilerek, fiyat yolculuk başında belirlenmekte yol sonunda sürpriz fiyatlarla karşılaşılmamaktadır. Güler yüzlü, saygılı ve yılların tecrübesiyle işinin uzmanı olmuş şoförlerimizle güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Ailenizi ve çocuklarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz babacan tavırlı işinde tecrübeli şoförlerle çalışıyoruz. Son model, klimalı ve konforlu araçlarımızla yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi hedeflemekteyiz. 

Mavi Taksi korsan taksi müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hızlı ve güvenli seyahatleriyle, konforlu araçlarıyla, uygun fiyatlarıyla 7/24 hizmetinizdedir.