Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Maslak Korsan Taksi

Maslak Korsan Taksi

Mesafelerin uzaklaştığı ve şehirlerin büyüdüğü bir dönemde güvenli ve hızlı bir ulaşım bir zorunluluk haline gelmiştir. Özel araç konforunda güvenli ulaşım Maslak Korsan Taksi ile mümkün hale gelmektedir. Son model araçlarda güvenle, uygun fiyata, güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla seyahat etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hizmet anlayışımız yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

Hizmet Anlayışımız

Maslak Korsan Taksi yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine hedef edinmiştir. Seyahatlerinizin hızlı, güvenli ve sürprizsiz olması için çalışmaktadır. Bir telefonla istediğiniz yerden hızla alınır ve istediğiniz yere güvenle götürülürsünüz. Yolu uzatarak fiyat arttırma çabası son bulmaktadır. Fiyat yolculuk başında belirlenmekte yol sonunda sürpriz fiyatlarla karşılaşılmamaktadır. Güler yüzlü ve saygılı bir hizmet anlayışıyla tüm şoför arkadaşlar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadırlar. Ailenizi, çocuklarınızı gönül rahatlığıyla babacan tavırlı şoförlerimize emanet edebilirsiniz.

Her noktada bulunan duraklarımızla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Sizleri ilk yolculuğunuzda tanıyarak bir sonraki seyahatlerinizde daha fazla kolaylıklarla karşılaşmanızı sağlamaktayız. Son model, klimalı ve konforlu araçlarımızla yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi hedeflemekteyiz. Sizlere şoförlü özel araç konforunu yaşatmaktayız.

Maslak Korsan Taksi müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet etmektedir. Her yeni müşteri yeni tecrübe anlayışıyla yola çıkmış ve sürekli kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hızlı ve güvenli seyahatleriyle, konforlu araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir.