Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi Korsan Taksi Blog

Florya Korsan Taksi

Florya Korsan Taksi, taksicilik sektöründe hedef müşterinin hızla alınması, huzurlu bir seyahat yaşaması, gideceği yere en uygun fiyata en uygun yollarla gitmesinin sağlanmasıdır. Tüm bunların gerçekleşmesi ancak profesyonel ve tecrübeli bir hizmet anlayışıyla mümkün olabilmektedir. Florya korsan taksi sektörde tecrübeli bir ekiple çalışmakta, klasik taksicilik anlayışını her gün daha ileriye götürmeyi başarmaktadır. Her gün yenilenen hizmet anlayışıyla daha memnun müşteriler yaratılmakta, daimi müşteriler ise şaşırtılmaktadır.
Profesyonel Hizmet
 
Sektörde verilecek hizmetin hedefleri karşılaması ve yeterli çözümler sunması gerekmektedir. Florya korsan taksi sunduğu çözümlerle profesyonel hizmet anlayışına yeni boyutlar kazandırmaktadır. 
İhtiyaç duyduğunuz anda entegre personelimiz sayesinde size en yakın durak noktasından araç yönlendirilerek hızlı hizmet almanız sağlanmaktadır. Konforlu özel aracımız ve güler yüzlü personelimiz kısa sürede hizmetinize sunulmaktadır. Yolu uzatarak fiyat arttırma çabasına son verilerek, fiyat yolculuk başında belirlenmekte yol sonunda sürpriz fiyatlarla karşılaşmanız engellenmektedir. Güler yüzlü, saygılı ve yılların tecrübesi sayesinde işinin uzmanı olmuş personelimizle güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Ailenizi ve çocuklarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz babacan tavırlı işinde tecrübeli personelle çalışılmaktadır. Son model, klimalı ve konforlu araçlarımızla yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi profesyonel bir hizmeti uygun fiyata alabilmenizi hedeflemekteyiz. 
Florya korsan taksi her yeni gün yeni tecrübeler edinmekte ve kendini sürekli yenilemektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olup tüm geri dönüşleri dikkatle incelemektedir. Taksicilik sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.