Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi Korsan Taksi Blog

Beylikdüzü Korsan Taksi

beylikduzu-korsan-taksi
beylikduzu-korsan-taksi

Beylikdüzü korsan taksi, taksilerin fiyatlarında gerçekleştirmiş oldukları olumsuz zamlar nedeni ile çoğu müşteri tarafından tercih edilen ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Bu ulaşım araçlarını kullanmanız durumunda yasal sorumluluklarla karşılaşmananız adına gerekli adımlar siz taksiye binmeden önce gerçekleştirilecektir. Taksiye ödeyeceğiniz ücretin yanı sıra daha fazla ücret ödeyebilmeniz için şehir içinde tur attırma mantığından da korsan taksi sayesinde kurtulmanız mümkündür. Kullanmış olduğumuz araçlar orta veya üst segment olarak adlandırılan ve özenle seçilen araçlardır. Bu araçların gerekli olan bütün bakımları aksatılmadan gerçekleştirilmektedir. Sizin taksimizde bulunmanız durumunda yaşanacak arızalarda da yeni bir taksi size ulaştırılarak kısa süre içerisinde dilediğiniz noktaya varmanız sağlanacaktır.

Beylikdüzü Korsan Taksi Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Beylikdüzü korsan taksi hizmetini kullanmak istiyorsanız bu hizmetin ne gibi avantajlar sağladığı hakkında fikir sahibi olmak istemeniz mümkündür. Beylikdüzü korsan taksi, taksimetre mantığı ile çalışmayan ve özel aracınız gibi rahat edebileceğiniz araçlar kullanan seyahat aracı olarak memnuniyetinize önem vermektedir. Gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizin memnun olabilmeniz adına gerçekleştirilir.

Seyahat esnasında ulaşacağınız noktalara en kısa hangi yollardan ulaşabileceğiniz hesap edilerek bu noktalardan ulaşım sağlanmaktadır. Kısa mesafeli olduğu gerekçesi ile taksilerin kabul etmediği yolcular da Beylikdüzü korsan taksi araçlarını kullanarak diledikleri kısa mesafeye sabit ücret ile gitmenin keyfini yaşayabilirler. Aynı zamanda bünyemizde çalışan şoför arkadaşlarımız tecrübeli ve oldukça anlayışlı kişiler arasından seçildiği için trafiği bir çile aracı olarak değil keyif olarak yaşayabilirsiniz.

Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Beylikdüzü Korsan Taksi

Beylikdüzü Korsan Taksi

Seyahat etmek değil güvenilir seyahat etmek yolcuların beklentisidir. Bu bakımdan beylikdüzü korsan taksi işletmesi olarak sıradan seyahat anlayışını tamamen değiştirerek beklentileri fazlasıyla karşılayan ulaşım vaat ediyor. Ne ödediğinizi bilerek daima ekonomik fiyatla dilediğiniz yere ulaştıran işletmemiz alanında uzman ekibiyle yanınızda.

Havaalanından hastaneye, toplu taşıma duraklarından alışveriş merkezlerine, eğlence merkezlerinden otellere kadar dilediğiniz yere en kısa sürede sizi ulaştıran eşsiz hizmetimizden anında yararlanacaksınız. Uzman kadromuzla size eşlik eden firmamız alanına hakim olmanın getirdiği beklentiler ışığında 24 saat boyunca kesintisiz olarak çalışmasını yürütüyor.

Hizmetler

  • Havalimanına transfer hizmeti
  • Düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarına özel şoförlü araç
  • Grup gezilerine özel şoförlü araç
  • 7/24 seyahat hizmeti

beylikdüzü korsan taksi olarak sıradan taksicilik hizmetini bütünüyle unutturan hizmetler arasında yer alıyor.

Taşıma Filosu ve Kalite

C ve D sınıfı ticari taksilerle daima size hak ettiğiniz doğrultuda hizmet veriyoruz. Araçlarımız günlük ve haftalık olarak periyodik bakım ve muayeneden geçirilir.

Araçların tamamında sınırsız kullanıma açık kablosuz internet bulunur. Ayrıca yol boyunda gazete, dergi okumanız için yazılı basın yayın materyalleri bulunur. TÜVTÜRK muayene istasyonlarında her türlü bakımı yapılan araçlarımız sertifikalıdır. Kaskosu yapılarak her türlü ticari işletmeye dayalı evrakları tamamlanmıştır.

Çevreye duyarlı ve nezaket kültürü gelişmiş güler yüzlü personellerimizle size hak ettiğiniz gibi en iyi hizmeti ulaştırıyoruz. Bizi sosyal medya üzerinden arayabilirsiniz. Whatsapp hattımız 24 saat aktif olup buradan da ulaşabilirsiniz.