Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Ayasofya Korsan Taksi

Ayasofya Korsan Taksi

Zamanında gitmek istediğiniz yere kadar sizi götüren ayasofya korsan taksi usta sürücüsüyle ve en son model otomobil gruplarıyla hizmette.

Taksicilik anlayışını tamamen değiştirdik. Sizi konforu elden bırakmadan ve hem hızlı hem de güvenli bir şekilde dilediğiniz yere kadar ulaştırmaya devam ediyoruz. Makul fiyat garantisi, güler yüzlü hizmet anlayışıyla her anınızda yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Güler Yüzlü Sabit Fiyat Garantili Hizmet

Düzenli muayene ve resmi işlemlerden geçirilen araçlarımızla daima yanınızdayız. Ekonomik fiyat garantisi, müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet vererek gitmek istediğiniz yere kadar götürüyoruz.

Güler yüzlü hizmet anlayışıyla kibar, saygılı, kurum kültürümüzü benimsemiş çalışanlarımızla size hizmet vermeye devam ediyoruz. Çevre trafiği konusunda bilinç sahibi ve de yenilikleri daima yakından takip eden firmamızla ayasofya korsan taksi hep yanınızda.

Özel Günlerinize Şoförlü Araç Temin Edilir

Yol boyu daima yanınızda yer alan firmamız özel günlerinizdeki her türlü organizasyonunuz için de yanınızda.

Özel günlerinizde tahsis ettiğimiz şoförlü araçlarımızla konvoy etkinliği, uğurlama, gelin arabası şoförü, piknik, grup gezisi ve benzeri bütün etkinlikler için uzman şoförlerimizle hizmet veriyoruz. Hemen siz de bizimle direkt temasa geçerek sektörün yükselişe geçmeye devam eden firmasından en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden bizimle iletişim kurarak veya bizi direkt arayarak konforu, sabit fiyatı ve de güler yüzlü hizmet anlayışını garanti eden hizmetimizi yakından hissetmenin farkına varacaksınız.