Kategoriler
Istanbul Korsan Taksi

Aksaray Korsan Taksi

Aksaray Korsan Taksi

Taksicilik anlayışını tamamen değiştiren aksaray korsan taksi sizi dilediğiniz yere uygun fiyatla götürüyor. Saygılı, şoförlük konusunda yılların tecrübesine sahip personellerle dilediğiniz yere ulaşım sağlayacaksınız. Konforlu ulaşım hizmetini daha ekonomik fiyatla elde etme imkanı bularak dilediğiniz yere zamanında ulaştıran dört dörtlük hizmet sizi bekliyor olacak.

Dilediğiniz Yere Zamanında Ulaştırır

Taksicilik hizmetindeki ezberleri alt üst eden firmamız dilediğiniz yere sizi tam da zamanında ulaştırıyor. Alanında deneyimli usta şoförlerimizle birlikte bakımlı aracımızla dilediğiniz güzergâha ulaştırmaya devam ediyoruz.

Whatsapp hattımız 24 saat açık olup bizimle direkt temasa geçebileceksiniz. Uygun fiyatla konforlu seyahatin farkını yaşatan firmamız profesyonel taksicilik hizmetiyle hep yanınızda olacak.

Bizi 24 Saat Arayabilirsiniz

C ve D sınıfı otomobil gruplarımızla dilediğiniz yere tam zamanında ulaştırmaya devam ediyoruz. Kurumsal çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da Whatsapp üzerinden 7/24 aksaray konfor taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Araçlar düzenli olarak günlük bakım onarım ve tamirattan geçirilmektedir. Zorunlu trafik sigortası ve emniyet için gerekli olan bütün önlemler tarafımızca alınıyor. Çevre dostu yakıt kullanan firmamızla her şeyden çok değerli tam zamanında sizi dilediğiniz yere anında ulaştırıyoruz.

Trafikte sıkışmaya saatlerce toplu taşıma araçlarını beklemeye son. Sizi makul fiyatlarla dilediğiniz yere kadar ulaştırıyoruz. Profesyonel ekip kadromuzla çalışmalarımıza hız kesmeden aralıksız devam ederek müşteri memnuniyetini ele alıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hemen bizimle irtibat kurarak ezber bozan hizmetimizi görebilirsiniz.